מוצרים
מחיר טוב באיכות גבוהה CBD/THC/HHC/LIUID Diamond Ailliling Machine לעסקים קטנים
Gt {{0}}} מידת מילוי שמן ידנית/אוטומטית מתח פלטת מתח: 110V/220 היעילות הזרקה: 800 ~ 1600 יחידות/שעה למילוי VAPE חד פעמי 2000 מ"ס: טווח מילולית של מילוי: 9 רמת כוונון כוונון. - 9. 99MLACCURACY: +/-0. 01MLSUIT עבור: CBD שמן, נוזל E, יישום שמן THC: מחסנית, מכשיר vape, גלילות טרום, תרמילים, מזרק וכו '.
פונקציה
מחיר טוב באיכות גבוהה CBD/THC/HHC/LIUID Diamond Ailliling Machine לעסקים קטנים
מכונת המילוי GT1 0 נמכרת היטב בארה"ב ובאירופה, היא קלה מאוד לשימוש, לשטוף ולנקות, טווח המילוי הוא בין 0. 05-9. 99 מ"ל, אתה יכול למלא 800-1600 מחשבים לשעה. זה יכול לעזור לך לחסוך עלויות מילוי נפט רבות.אם ברצונך לדעת פרטים נוספים על מכונת מילוי GT10, אנא צור קשר עם WhatsApp: +86 15986647278, נוכל לבצע שיחת וידאו כדי להראות לך את כל השלבים.




קובץ מצורף
| פָּרִיט | פרמטר מכונת מילוי |
| מתח קלט | 100 V |
| כוח קלט | 1500 W |
| יעילות הזרקה | 800 ~ 1600 יחידות/שעה 2000 יחידות/שעה עבור גלילי טרום |
| מהירות הזרקה | 9 מהירות ברמה מתכווננת |
| נפח כלי | 1200 מ"ל |
| טווח מילוי | 0. 05ml - 9. 99ml |
| דִיוּק | +/-0. 01 מ"ל |
| מזרק וטמפרטורת כלי | 77 - 194 F |
| מִבצָע | מילוי אוטומטי / מילוי ידני |
| גוֹדֶל | פלטפורמה: 76*63*56 ס"מ מכונה ראשית: 58*71*58 ס"מ |
| משקל ברוטו | 28 ק"ג / 28+56 ק"ג |
| חליפה ל | שמן, נוזל, מיץ וכו ' |
| בַּקָשָׁה | עט vape חד פעמי, תרמילים, מזרק וכו '. |
2. תכונות
1. יעילות מילוי גבוהה בייצור.
2. קל מאוד לשימוש, לשטוף ולנקות.
3. עם פונקציית החום לנוזל עבה.
4. טווח מילוי: 0. 05-9. 99 מ"ל
5. מהירות מילוי: 800-1600 מחשבים
3 עלינו
Dongguan Green Time Technology Co., Ltd היא יצרנית מוצרי חומרה מקצועית, יש לנו ניסיון של יותר מעשר שנים בייצור מוצרים אלקטרוניים שונים ומכונת מילוי. כל המוצרים שלנו באיכות טובה ובמחירים אטרקטיביים. יש לנו צוות מו"פ מצטיין לפיתוח מוצרים חדשים ולפתור את בעיות המוצרים. המוצר שלנו צבר מוניטין טוב מכל הלקוחות שלנו. ישנם יותר מ -300 עובדים מנוסים מצוות ההפקה התומכים בנו כדי להשיג את כל ההזמנות של הלקוחות שלנו בזמן. האמנו שהצוות שלנו יהיה גדול וחזק יותר בעתיד הקרוב. ברוך הבא לקוחות מכל העולם לבקר אותנו.
4 שאלות נפוצות
ש 1: באיזו עיר אתה נמצא? איך אוכל להגיע למפעל שלך? האם אתה חברת סחר או מפעל?
A1: אנחנו בדונגגואן, גואנגדונג. שעה וחצי נסיעה משנזן. אנחנו מפעל. ייצור בעיקר מכונת מילוי נוזלית, עגלות, מכשירים ומוצר רלוונטי
למכונת מילוי אנו מציעים שירות מקומי להוראה ותיקון בארה"ב.
ש 2: מה זמן המסירה שלך?
A2: בדרך כלל 15 יום להשלמת המכונה, 10-12 ימים למשלוח
ש 3: כיצד להתקין את המכונות שלי כשמגיע?
A3: יש לנו סרטונים כדי להראות לך כיצד להגדיר, כיצד להשתמש, לאסוף שמן שנותר, לשטוף ולנקות.
במידת הצורך, נוכל לבצע שיחת וידאו כדי להראות לך כיצד להגדיר, כיצד להשתמש, לנקות ולפתור את הבעיות.
ש 4: מה הערבות שלך?
A4: יש לנו ערבות לשנה ותמיכה טכנית לכל החיים. השירות שלנו כולל גם תחזוקת מכונה.
ש 5: מה מונח התשלום שלך?
A5: 100%תשלום לפני המשלוח עבור מכונה.
אנו בעיקר מעצבים ומייצרים vapes חד פעמיים וסידור הזמנת OEM ו- ODM עבור לקוחות, ויש לנו מהנדס משלנו שיכול לעזור ללקוח לפתח מכשירים או מכונה חדשים. אם יש לך תוכניות ל- VAPES או להגדיר קווי ייצור, אנא צור איתנו קשר, אנו נתמוך בך כדי להשיג זאת.
להלן כמה מעובש פרטי משלנו חד פעמי חד פעמי, אנו יכולים לבצע את העיצוב שלך בעזרת ביצוע שונה, ותוכל גם לשנות את צורת החלון, אם אתה רוצה, נוכל גם להכין את האריזה עבורך, אנא אל תהסס לפנות ל- WhatsApp +86 15986647278











תגיות פופולריות: מחיר טוב באיכות גבוהה CBD/THC/HHC/LIUID מכונת מילוי שמן יהלום לעסקים קטנים, סין באיכות גבוהה מחיר טוב CBD/THC/HHC/LIUID מכונת מילוי שמן יהלום לספקים קטנים, מפעל
אולי גם תרצה
יותרGT10 High Precision 510 מחסנית / מכונת מילוי עט Vape
יותר1 מ"ל 2 מ"ל CBD חד פעמי Vape שמן נוזלי מכונת מילוי נ...
יותר0.5 מ"ל 1 מ"ל 2 מ"ל חוט סוללה Vape THC Pen עגלות חד ...
יותרריכוז Vape ריק 1 גרם 2 גרם שמן עבה חצי אוטומטי מילוי...
יותרמכונת מילוי אוטומטית אוטומטית מלאה דיוק גבוה 1 מ"ל 2...
יותרCO HHC/THC/CBD שדרוג מכונת מילוי מכונת מילוי 1200 מ"...
שלח החקירה





