מוצרים

מכונת מילוי שמן AZ GT10+ ידנית / אוטומטית CBD/THC עבור טרום-רולס/אידי חד פעמי
1. מיכל: 1.0ml 2. התנגדות: 1.3±0.1Ω 3. צריכת שמן: 4 חורים 1.6 מ"מ 4. סוללה: 350mAh (טעינת USB) 5. מידות: 10*19.9 *89.3 מ"מ 6. משקל נטו: 21.4 גרם 7. מתח: 3.6V
פונקציה
ארה"ב מכירה חמה באיכות גבוהה 1 מ"ל/2 מ"ל נטענת חד פעמית עבור שמן CBD/HHC
אם אתה מעוניין ומעוניין לקבל דוגמה לבדיקה, צור קשר עם WhatsApp:+86 13631638029
אגב, אנחנו גם מעצבים ומוכרים מכונת מילוי cbd, מכונת מילוי GT10 flex פופולרית מאוד ובעלת שיעור רכישה חוזרת גבוה בארה"ב



קובץ מצורף
| פָּרִיט | פרמטר מכונת מילוי |
| מתח כניסה | 100 V |
| כוח קלט | 1500 W |
| יעילות הזרקה | 800 ~ 1600 יח' לשעה 2000 יח' לשעה עבור פרי-גלילים |
| מהירות הזרקה | מהירות 9 רמות מתכווננת |
| נפח כלי | 1200 מ"ל |
| טווח מילוי | 0.05ml - 9.99ml |
| דִיוּק | +/-0.01 מ"ל |
| מזרק וכלי טמפרטורת | 77 - 194 F |
| מִבצָע | מילוי אוטומטי / מילוי ידני |
| גוֹדֶל | פלטפורמה:76*63*56 ס"מ מכונה ראשית: 58*71*58 ס"מ |
| משקל ברוטו | 28+56 ק"ג |
| חליפה עבור | שמן, נוזל, מיץ וכו' |
| בַּקָשָׁה | עט Vape חד פעמי, תרמילים, מזרק וכו'. |
2. תכונות
1. יעילות מילוי גבוהה בייצור.
2. קל מאוד לשימוש, לשטוף ולנקות.
3. עם פונקציית חום לנוזל סמיך.
4. טווח מילוי: 0.05-9.99 מ"ל
5. מהירות מילוי: 800-1600יחידות
3. עלינו
Dongguan Green Time Technology Co., Ltd היא יצרנית מוצרי חומרה מקצועית, יש לנו יותר מ-10 שנות ניסיון בייצור של מוצרים אלקטרוניים שונים ומכונת מילוי. כל המוצרים שלנו באיכות טובה ובמחירים אטרקטיביים. יש לנו צוות מו"פ מצטיין לפתח מוצרים חדשים ולפתור את בעיות המוצרים. המוצר שלנו צבר מוניטין טוב מכל הלקוחות שלנו. ישנם יותר מ-300 עובדים מנוסים מצוות הייצור התומכים בנו כדי לבצע את כל ההזמנות של הלקוחות שלנו בזמן. האמנו שהצוות שלנו יהיה גדול וחזק יותר בעתיד הקרוב. ברוכים הבאים לקוחות מכל רחבי העולם לבקר אותנו.
4. שאלות נפוצות
שאלה 1: באיזו עיר אתה? איך אני יכול להגיע למפעל שלך? האם אתה חברת סחר או מפעל?
A1: אנחנו בדונגגוואן, גואנגדונג. שעה וחצי נסיעה משנג'ן. אנחנו מפעל. ייצור בעיקר מכונת מילוי נוזלית, עגלות, מכשירים ומוצר רלוונטי
עבור מכונת מילוי, אנו מציעים שירות מקומי להוראה ותיקון בארה"ב.
ש 2: מהו זמן האספקה שלך?
ת2: בדרך כלל 15 ימים להשלמת המכונה, 10-12 ימים למשלוח
ש 3: איך להתקין את המכונות שלי כשהיא מגיעה?
A3: יש לנו סרטונים כדי להראות לך איך להגדיר, איך להשתמש, לאסוף את שארית השמן, לשטוף ולנקות.
במידת הצורך, נוכל לבצע שיחת וידאו כדי להראות לך כיצד להגדיר, כיצד להשתמש, לנקות ולפתור את הבעיות.
ש 4: מהי הערבות שלך?
A4: יש לנו אחריות לשנה אחת ותמיכה טכנית לכל החיים. השירות שלנו כולל גם תחזוקת מכונות.
ש 5: מהו טווח התשלום שלך?
A5: 100% תשלום לפני המשלוח עבור מכונה.
אנחנו בעיקר מתכננים ומייצרים ואפים חד פעמיים ומסדרים הזמנות OEM ו-odm עבור לקוחות, ויש לנו מהנדס משלנו שיכול לעזור ללקוח לפתח מכשירים או מכונה חדשים. אם יש לך תוכניות עבור הוואפים או הקמת קווי ייצור, אנא צור איתנו קשר, אנו נתמוך בך כדי להשיג זאת.
להלן כמה מהוואפים החד-פעמיים של עובש הפרטיים שלנו, אנחנו יכולים לעשות את העיצוב שלך עם ביצוע שונה, ואתה יכול גם לשנות את צורת החלון, אם תרצה נוכל גם להכין את האריזה בשבילך, אתה מוזמן ליצור קשר בוואטסאפ{ {0}}
Hot Tags: mt 2025 new gt10+ מכונת מילוי שמן ידנית / אוטומטית cbd/thc ל-pre-rolls/vape, China mt 2025 new gt10+ מכונה למילוי שמן cbd/thc ידנית / אוטומטית עבור pre-roll -לחמניות/ספקי vape חד פעמיים, מפעל, ejuice, נוזל אידוי, מיץ vape קנאביס, gfluss cbd חד פעמי vape pod 2 0ml, pod vape סוללה נטענת, מכונת מילוי שמן cbd מילוי מחסנית
תגיות פופולריות: מכונת מילוי שמן az gt10+ ידנית / אוטומטית cbd/thc עבור טרום-גלילים/חד פעמי, סין AZ מכונת מילוי שמן gt10+ ידנית / אוטומטית cbd/thc עבור ספקי טרום-גלילים/חד פעמי, מִפְעָל
אולי גם תרצה
יותר3 מ"ל עגלת Vape חד פעמית אריזת שמן עט עגלות מכונת מי...
יותר0.5 מ"ל 1 מ"ל 2 מ"ל שמן עבה חד פעמי ריק Vape נוזלי מ...
יותרמיטב היצרנים והמפעל של מכונות מילוי Thc Vape, נייד כ...
יותרGT10 למכירה חמה CBD/THC/ מכונת מילוי שמן סמיך יהלום ...
יותרמחיר סיטונאי 3 ראשים טרום רול 510 חוט מכונת מילוי עט...
יותרגרמניה GT10 0.5 מ"ל 1 מ"ל 2 מ"ל 5 מ"ל CBD/THC/HHC מכ...
שלח החקירה
