מוצרים
GT33 אוטומטית 1 מ"ל 2 מ"ל 5 מ"ל CBD THC HHC מכונת מילוי שמן מהזמן הירוק
GT33 מכונת מילוי שמן דיוק גבוה מתח כניסה: 110V/220VI יעילות הזרקה: 600~1500pcs/h מהירות הזרקה: מהירות 9 רמות מתכווננת נפח כלי: 1200 ml טווח מילוי: 0.05ml - 9.9 + {13}}.01ml חליפה עבור: שמן CBD, נוזל אלקטרוני, שמן THC יישום: מחסנית, מכשיר Vape, פודים, מזרק וכו'.
פונקציה
GT33 אוטומטי 1 מ"ל 2 מ"ל 5 מ"ל CBD THC HHC
מכונת מילוי שמן מבית גרין טיים
מכונת המילוי GT33 שלנו נמכרת היטב בארה"ב ובאירופה, והיא קלה מאוד לשימוש, לשטיפה ולניקוי, טווח המילוי הוא מ-0.05-9.99ml, אתה יכול למלא 800-1500 יח' לשעה. זה יכול לעזור לך לחסוך הרבה בעלות מילוי שמן.אם אתה רוצה לדעת פרטים נוספים, צור קשר עם Fred WhatsApp: +86 15986647278




קובץ מצורף
| פָּרִיט | פרמטר מכונת מילוי |
| מתח כניסה | 100 V |
| כוח קלט | 1500 W |
| יעילות הזרקה | 600 ~ 1500 יח' לשעה |
| מהירות הזרקה | מהירות 9 רמות מתכווננת |
| נפח כלי | 1200 מ"ל*3 |
| טווח מילוי | 0.05ml - 9.99ml |
| דִיוּק | +/-0.01 מ"ל |
| מזרק וכלי טמפרטורת | 77 - 194 F |
| מִבצָע | מילוי אוטומטי / מילוי ידני |
| גוֹדֶל | פלטפורמה:76*63*56 ס"מ מכונה ראשית: 58*71*58 ס"מ |
| משקל ברוטו | 110 ק"ג |
| חליפה עבור | שמן, נוזל, מיץ וכו' |
| בַּקָשָׁה | עט Vape חד פעמי, תרמילים, מזרק וכו'. |
2. תכונות
1. יעילות מילוי גבוהה בייצור.
2. קל מאוד לשימוש, לשטוף ולנקות.
3. עם פונקציית חום לנוזל סמיך.
4. טווח מילוי: 0.05-9.99 מ"ל
5. מהירות מילוי: 600-1500יחידות
3. עלינו
Dongguan Green Time Technology Co., Ltd היא יצרנית מוצרי חומרה מקצועית, יש לנו יותר מ-10 שנות ניסיון בייצור של מוצרים אלקטרוניים שונים ומכונת מילוי. כל המוצרים שלנו באיכות טובה ובמחירים אטרקטיביים. יש לנו צוות מו"פ מצטיין כדי לפתח מוצרים חדשים ולפתור את בעיות המוצרים. המוצר שלנו צבר מוניטין טוב מכל הלקוחות שלנו. ישנם יותר מ-300 עובדים מנוסים מצוות הייצור התומכים בנו כדי לבצע את כל ההזמנות של הלקוחות שלנו בזמן. האמנו שהצוות שלנו יהיה גדול וחזק יותר בעתיד הקרוב. ברוכים הבאים לקוחות מכל רחבי העולם לבקר אותנו.
4. שאלות נפוצות
שאלה 1: באיזו עיר אתה? איך אני יכול להגיע למפעל שלך? האם אתה חברת סחר או מפעל?
A1: אנחנו בדונגגוואן, גואנגדונג. שעה וחצי נסיעה משנג'ן. אנחנו מפעל. ייצור בעיקר מכונת מילוי נוזלית, עגלות, מכשירים ומוצר רלוונטי
עבור מכונת מילוי, אנו מציעים שירות מקומי להוראה ותיקון בארה"ב.
ש 2: מדוע המחירים שלך גבוהים יותר מאחרים?
A2: אנו מציעים מכונות באיכות טובה יותר בעסק שלנו. מוזמן לבקר, אתה תראה את ההבדל.
ש 3: מהו זמן האספקה שלך?
ת3: בדרך כלל 15 ימים להשלמת המכונה, 10-12 ימים למשלוח
ש 4: איך להתקין את המכונות שלי כשהיא מגיעה?
A4: אנו נלך למפעל שלך כדי להתקין את המכונות ולהכשיר את הצוות שלך כיצד להפעיל את המכונות.
ש 5: מהי הערבות שלך?
A5: יש לנו אחריות לשנה אחת ותמיכה טכנית לכל החיים. השירות שלנו כולל גם תחזוקת מכונות.
ש6: מהי טווח התשלום שלך?
A6: 100% תשלום לפני המשלוח עבור מכונה.
אנחנו בעיקר מתכננים ומייצרים ואפים חד פעמיים ומסדרים הזמנות OEM ו-odm עבור לקוחות, ויש לנו מהנדס משלנו שיכול לעזור ללקוח לפתח מכשירים או מכונה חדשים. אם יש לך תוכניות עבור הוואפים, אנא צור איתנו קשר, אנו נתמוך בך כדי להשיג זאת.
תגיות פופולריות: gt33 אוטומטית 1ml 2ml 5ml cbd thc hhc מכונת מילוי שמן מ-Green Time, סין gt33 אוטומטית 1ml 2ml 5ml cbd thc hhc מכונת מילוי שמן מספקי Green Time, מפעל
אולי גם תרצה
יותרGT10 Live Resin מכונת מילוי שמן עבור 1-10ml Vape Device
יותר2024 מכונה למילוי שמן קנאביס למכירה חמה עם פונקציית ...
יותראספקת מפעל CBD THC HHC THC-P מכונת מילוי מחסניות תזקיק
יותרמכונת מילוי מחסניות בסיטונאות עבור שמן תזקיק THC HHC...
יותרמכונת מילוי עגלות ביעילות גבוהה עגלות THC תזקיק עגלו...
יותר1 מ"ל 2 מ"ל 3 מ"ל מכונת מילוי עגלת Vape חד פעמית לעס...
שלח החקירה



