מוצרים
מכונת מילוי שמן CBD/THC/HHC איכותית GT10 לעסקים קטנים עם צינור מילוי
GT10 מכונת מילוי שמן ברמת דיוק גבוהה מתח כניסה: 110V/220VI יעילות הזרקה: 1200~1800 יחידות/h מהירות הזרקה: מהירות 10 רמות מתכווננת נפח כלי: 550 מ"ל טווח מילוי: 0.05 מ"ל - 9.9 {13}}.01ml חליפה עבור: שמן CBD, נוזל אלקטרוני, שמן THC יישום: מחסנית, מכשיר Vape, פודים, מזרק וכו'.
פונקציה
מכונת מילוי שמן CBD/THC/HHC באיכות גבוהה
GT10 לעסקים קטנים עם צינור מילוי
מכונת המילוי GT10 שלנו נמכרת היטב בארה"ב ובאירופה, היא קלה מאוד לשימוש, לשטוף ולנקות, טווח המילוי הוא מ-0.05-9.99ml, אתה יכול למלא 1200-1800 יח' לשעה. זה יכול לעזור לך לחסוך הרבה בעלות מילוי שמן. ויש לנו גם מכונת מילוי אוטומטית GT33 שיכולה למלא אדים חד פעמיים ופר-רולים. אם אתה רוצה לדעת יותר פרטים או מתמודד עם בעיות בעת השימוש במכונה, אל תהסס ליצור קשר עם WhatsApp: +86 15986647278, נוכל לבצע שיחת וידאו כדי להראות לך את כל השלבים מהמילוי ועד לניקוי המכונה.










קובץ מצורף
| פָּרִיט | פרמטר מכונת מילוי |
| מתח כניסה | 100 V |
| כוח קלט | 200 W |
| יעילות הזרקה | 1200 ~ 1800 יח' לשעה |
| מהירות הזרקה | מהירות 10 רמות מתכווננת |
| נפח כלי | 1200 מ"ל |
| טווח מילוי | 0.05ml - 9.99ml |
| דִיוּק | +/-0.01 מ"ל |
| מזרק וכלי טמפרטורת | 77 - 194 F |
| מודול מזרק | ניתן להסרה ולהחלפה |
| מִבצָע | חצי אוטומטי |
| גוֹדֶל | 44 ס"מ (L) * 44 ס"מ (H) * 28 ס"מ (W) |
| משקל נטו | 22.5 ק"ג |
| חליפה עבור | שמן, נוזל, מיץ וכו' |
| בַּקָשָׁה | עט Vape חד פעמי, תרמילים, מזרק וכו'. |
2. תכונות
1. יעילות מילוי גבוהה בייצור.
2. קל מאוד לשימוש, לשטוף ולנקות.
3. עם פונקציית חום לנוזל סמיך.
4. טווח מילוי: 0.05-9.99 מ"ל
5. מהירות מילוי: 1200-1800יחידות
3. עלינו
Dongguan Green Time Technology Co., Ltd היא יצרנית מוצרי חומרה מקצועית, יש לנו יותר מ-10 שנות ניסיון בייצור של מוצרים אלקטרוניים שונים ומכונת מילוי. כל המוצרים שלנו באיכות טובה ובמחירים אטרקטיביים. יש לנו צוות מו"פ מצטיין כדי לפתח מוצרים חדשים ולפתור את בעיות המוצרים. המוצר שלנו צבר מוניטין טוב מכל הלקוחות שלנו. ישנם יותר מ-300 עובדים מנוסים מצוות הייצור התומכים בנו כדי לבצע את כל ההזמנות של הלקוחות שלנו בזמן. האמנו שהצוות שלנו יהיה גדול וחזק יותר בעתיד הקרוב. ברוכים הבאים לקוחות מכל רחבי העולם לבקר אותנו.
אנחנו בעיקר מתכננים ומייצרים ואפים חד פעמיים ומסדרים הזמנות OEM ו-odm עבור לקוחות, ויש לנו מהנדס משלנו שיכול לעזור ללקוח לפתח מכשירים או מכונה חדשים. אם יש לך תכניות כלשהן עבור vapes או הקמת קו ייצור, אנא צור איתנו קשר, אנו נתמוך בך כדי להשיג זאת.






תגיות פופולריות: מכונת מילוי שמן cbd/thc/hhc gt10 באיכות גבוהה לעסקים קטנים עם צינור מילוי, סין מכונת מילוי שמן cbd/thc/hhc באיכות גבוהה gt10 לעסקים קטנים עם ספקי צינורות מילוי, מפעל
אולי גם תרצה
יותרמכונת מילוי חצי אוטומטית עם דיוק גבוה
יותרארה"ב 2024 מכונה למילוי שמן קנאביס למכירה חמה עם פונ...
יותרGT10 Flex Live Resin Distillate שמן מכונה למילוי שמן...
יותרדיוק גבוה 1 מ"ל 2 מ"ל 3 מ"ל 4 מ"ל 5 מ"ל רוטב חי שמן ...
יותרסין GT33 רב פונקציות Dual Chamber Vape Device עגלות ...
יותראירופה מוכרת חמה CBD/HHC מכונת מילוי שמן לעסקים קטנים
שלח החקירה




