מוצרים
גרמניה ספרד מחיר סיטונאי מכונת מילוי שמן עבה 1 מ"ל 2 מ"ל CBD Vape מכונת מילוי דיוק גבוה מתאים לעסקים קטנים מילוי חימום
מתח כניסה: 100 וולט
יעילות הזרקה: 1000 ~ 2000 יח' לשעה
מהירות הזרקה: מהירות 10 רמות מתכווננת
נפח כלי: 550 מ"ל
טווח מילוי: 0.01ml - 9.99ml
יישום: מחסנית, מכשיר Vape, פודים, מזרק וכו'
פונקציה
גרמניה ספרד מחיר סיטונאי מכונת מילוי שמן עבה 1 מ"ל 2 מ"ל CBD Vape מכונת מילוי דיוק גבוה מתאים לעסקים קטנים מילוי חימום
מנהל מוצר:ליסה יאנג, וואטסאפ86 17369498729
|
GT10 Flex מכונת הזרקה דיוק גבוה
תיאור המוצר:
מכונה זו היא מכונת הזרקת שמן ברמת דיוק גבוהה עם דיוק של 0.1%. הוא יכול להזריק cbd, thc שמן, יש לו פונקצית חימום, ויש לו קיבולת שמן של 550 מ"ל. זה יכול להזריק 0.5-10 מ"ל מרססים, מכשיר cbd vape וכו'. זה מתאים לכל מרססים 510. האריזה ארוזה בקופסת נייר, במשקל 26 ק"ג, והמתח הוא 110V-220V. זה יכול להזריק 1200-2000יחידות לשעה. איכות המכונה הזו מובטחת לשנה אחת, וחלקים מובטחים לכל החיים. |
|
שני צבעים לבחירה
|
לָבָן |
נירוסטה |
מפרט מכונת מילוי מחסנית Vape
| שם המכונה | GT10 Flex |
| מתח כניסה | 100 V |
| כוח קלט | 200W |
| יעילות הזרקה | 1200 ~ 2000 יח' לשעה |
| מהירות הזרקה | מהירות 10 רמות מתכווננת |
| נפח כלי | 550 מ"ל |
| טווח מילוי | 0.01ml - 9.99ml |
| דִיוּק | +/-0.01 מ"ל |
| טמפרטורת מזרק | 77 - 194 F |
| טמפרטורת כלי השיט | 77 - 194 F |
| מודול מזרק | ניתן להסרה ולהחלפה |
| מִבצָע | חצי אוטומטי |
| גוֹדֶל | 44 ס"מ (L) * 44 ס"מ (H) * 28 ס"מ (W) |
| משקל נטו | 25 ק"ג |
| חליפה עבור | שמן CBD, נוזל אלקטרוני, שמן THC, שמן HHC, שרף חי, רוטב חי, D9 וכו' |
| בַּקָשָׁה | מחסנית 510, מכשיר Vape CBD, פודים, מזרק וכו'. |
מוצרים עברו אישורי CE, RoHS, ISO, GMP, FCC כדי לעמוד בסטנדרטים הגבוהים של השוק המקומי. התאמה אישית של הלוגו שלך, עיצוב האריזה שלך, תיוג וכו'; עיצוב פונקציות, עיצוב מחדש של המוצרים מהמראה, התפקוד והמבנה הפנימי. אנו מקפידים על סטנדרטים של מקצועיות, איכות גבוהה ומוכוונות שירות. אנו מציעים שירות מקוון 24 שעות ביממה, מענה מהיר.








משנת 2010 אנו מפתחים מכונה מסוג זה, עם שרשרת ייצור בוגרת ואיכות מעולה.
המכונה נמכרת בכל העולם, כולל ארה"ב, קנדה, מקסיקו, קולומביה, גרמניה ושווקים נוספים, וגם המשוב טוב מאוד. מספר 1 בקליפורניה!





מַגָעליסהלפרטים נוספים, וואטסאפ86 17369498729
מתן סדרה של שירותים מייצור ועד מכירה, כולל מכשיר vape 1 מ"ל 2 מ"ל וחבילות מותאמות אישית!
|
|
|
|
תגיות פופולריות: גרמניה ספרד מחיר סיטונאי מכונת מילוי שמן עבה 1 מ"ל 2 מ"ל cbd vape מכונת מילוי דיוק גבוהה מתאימה לעסקים קטנים מילוי חימום, סין גרמניה ספרד מחיר סיטונאי מכונת מילוי שמן עבה 1 מ"ל 2 מ"ל cbd vape מכונת מילוי דיוק גבוהה מתאים לעסקים קטנים ספקי מילוי חימום, מִפְעָל
אולי גם תרצה
יותר2024 מכונה למילוי שמן קנאביס למכירה חמה עם פונקציית ...
יותרGT10 Vape / מחסנית מכונת מילוי עבור CBD THC D8 D9 שמן
יותרמכונת מילוי עגלת ייצור גבוהה ניידת יעילות עבה THC תז...
יותרשמן עבה למכירה חמה 1.0Ml מילוי מחסניות מכונת מילוי ח...
יותרGT10 מכונת מילוי שמן עבה THC Live Resin
יותרמכונת מילוי שמן עבה THC איכותית GT10 לעסקים קטנים
שלח החקירה












