מוצרים
דיוק גבוה GT10 CBD/THC/HHC מכונת מילוי שמן קליפורניה למכירה חמה של יהלום סוז מכונת מילוי שמן עבה לעסקים קטנים
GT10 מכונת מילוי שמן ברמת דיוק גבוהה מתח כניסה: 110V/220VI יעילות הזרקה: 1200~1800 יחידות/h מהירות הזרקה: מהירות 10 רמות מתכווננת נפח כלי: 550 מ"ל טווח מילוי: 0.05 מ"ל - 9.9 {13}}.01ml חליפה עבור: שמן CBD, נוזל אלקטרוני, שמן THC יישום: מחסנית, מכשיר Vape, פודים, מזרק וכו'.
פונקציה
מכונת מילוי שמן GT10 CBD/THC/HHC מדויקת בקליפורניה
מכונה למילוי שמן עבה יהלום למכירה חמה לעסקים קטנים
מכונת המילוי GT10 שלנו נמכרת היטב בארה"ב ובאירופה, והיא קלה מאוד לשימוש, לשטוף ולנקות, טווח המילוי הוא מ-0.05-9.99ml, אתה יכול למלא {{4} } יחידות לשעה. זה יכול לעזור לך לחסוך הרבה בעלות מילוי שמן.אם אתה רוצה לדעת פרטים נוספים, אנא צור קשר עם Fred WhatsApp: +86 15986647278










קובץ מצורף
| פָּרִיט | פרמטר מכונת מילוי |
| מתח כניסה | 100 V |
| כוח קלט | 200 W |
| יעילות הזרקה | 1200 ~ 1800 יח' לשעה |
| מהירות הזרקה | מהירות 10 רמות מתכווננת |
| נפח כלי | 550 מ"ל |
| טווח מילוי | 0.05ml - 10ml |
| דִיוּק | +/-0.01 מ"ל |
| מזרק וכלי טמפרטורת | 77 - 194 F |
| מודול מזרק | ניתן להסרה ולהחלפה |
| מִבצָע | חצי אוטומטי |
| גוֹדֶל | 44 ס"מ (L) * 44 ס"מ (H) * 28 ס"מ (W) |
| משקל נטו | 22.5 ק"ג |
| חליפה עבור | שמן, נוזל, מיץ וכו' |
| בַּקָשָׁה | עט Vape חד פעמי, תרמילים, מזרק וכו'. |
2. תכונות
1. יעילות מילוי גבוהה בייצור.
2. קל מאוד לשימוש, לשטוף ולנקות.
3. עם פונקציית חום לנוזל סמיך.
4. טווח מילוי: 0.05-9.99 מ"ל
5. מהירות מילוי: 1200-1800יחידות
3. עלינו
Dongguan Green Time Technology Co., Ltd היא יצרנית מוצרי חומרה מקצועית, יש לנו יותר מ-10 שנות ניסיון בייצור של מוצרים אלקטרוניים שונים ומכונת מילוי. כל המוצרים שלנו באיכות טובה ובמחירים אטרקטיביים. יש לנו צוות מו"פ מצטיין כדי לפתח מוצרים חדשים ולפתור את בעיות המוצרים. המוצר שלנו צבר מוניטין טוב מכל הלקוחות שלנו. ישנם יותר מ-300 עובדים מנוסים מצוות הייצור התומכים בנו כדי לבצע את כל ההזמנות של הלקוחות שלנו בזמן. האמנו שהצוות שלנו יהיה גדול וחזק יותר בעתיד הקרוב. ברוכים הבאים לקוחות מכל רחבי העולם לבקר אותנו.
4. שאלות נפוצות
שאלה 1: באיזו עיר אתה? איך אני יכול להגיע למפעל שלך? האם אתה חברת סחר או מפעל?
A1: אנחנו בדונגגוואן, גואנגדונג. שעה וחצי נסיעה משנג'ן. אנחנו מפעל. ייצור בעיקר מכונת מילוי נוזלית, עגלות, מכשירים ומוצר רלוונטי
עבור מכונת מילוי, אנו מציעים שירות מקומי להוראה ותיקון בארה"ב.
ש 2: מדוע המחירים שלך גבוהים יותר מאחרים?
A2: אנו מציעים מכונות באיכות טובה יותר בעסק שלנו. מוזמן לבקר, אתה תראה את ההבדל.
ש 3: מהו זמן האספקה שלך?
ת3: בדרך כלל 15 ימים להשלמת המכונה, 10-12 ימים למשלוח
ש 4: איך להתקין את המכונות שלי כשהיא מגיעה?
A4: אנו נלך למפעל שלך כדי להתקין את המכונות ולהכשיר את הצוות שלך כיצד להפעיל את המכונות.
ש 5: מהי הערבות שלך?
A5: יש לנו אחריות לשנה אחת ותמיכה טכנית לכל החיים. השירות שלנו כולל גם תחזוקת מכונות.
ש 6: מהי טווח התשלום שלך?
A6: 100% תשלום לפני המשלוח עבור מכונה.
אנחנו בעיקר מתכננים ומייצרים ואפים חד פעמיים ומסדרים הזמנות OEM ו-odm עבור לקוחות, ויש לנו מהנדס משלנו שיכול לעזור ללקוח לפתח מכשירים או מכונה חדשים. אם יש לך תוכניות עבור הוואפים, אנא צור איתנו קשר, אנו נתמוך בך כדי להשיג זאת.
תגיות פופולריות: מכונה למילוי שמן gt10 cbd/thc/hhc בקליפורניה מכונה למילוי שמן עבה סאוז יהלומים למכירה חמה לעסקים קטנים, סין מכונת מילוי שמן gt10 cbd/thc/hhc בקליפורניה מכונה למילוי שמן עבה רטיית יהלומים למכירה חמה עבור ספקים לעסקים קטנים, מִפְעָל
אולי גם תרצה
יותרסין חסכוני ביותר 1 מ"ל Cbd מילוי שמן Vape חד פעמי 99...
יותרמכונת מילוי מחסניות GT10 לשמן תזקיק CBD THC HHC
יותרצ'כית מכירה חמה מכונת מילוי שמן תזקיק עגלות חד פעמיו...
יותרמכונה למילוי שמן יהלום GT10 THC למכירה חמה
יותרגרמניה מכירה חמה 0.5 מ"ל 1 מ"ל 2 מ"ל עבות CBD עגלות ...
יותרמכונת מילוי שמן לעגלות ואדים בדיוק גבוה 2 מ"ל 3 מ"ל ...
שלח החקירה



