מוצרים
אירופה Pod System התקן הכל באחד 1 מ"ל קרמי סליל אידוי חד פעמי עבור 1 מ"ל - סין Vape Vaporizer, ספק מפעל CBD Vape
זה תוכנן במיוחד עם מחשבה על שני חדשים וגם מנוסים, הוא בחירה מצוינת לאידוי מהיר במהלך הליכה נינוחה או הפסקה קצרה, ומבטיח חווית אידוי ללא תחרות בכל פעם
נפח: 1 מ"ל / 2 מ"ל
פונקציה
אירופה Pod System התקן הכל באחד 1 מ"ל קרמי סליל אידוי חד פעמי עבור 1 מ"ל - סין Vape Vaporizer, ספק מפעל CBD Vape
אם אתה מעוניין ולקבל כמה דוגמאות ל-tset, מוזמן ליצור קשרליסה, WhatsApp:86 17369498729

עט הוופה המלוטש והקומפקטי הזה מושלם להנאה מה-CBD האהוב עליך ומהשמנים העבים. זהו עט וואפ ריק, כלומר אתה יכול למלא אותו בנוזל האלקטרוני לפי בחירתך, נותן לך שליטה מלאה על חווית האידוי שלך. מה שמייחד את עט האידוי החד פעמי הריק הזה הוא קיבולת הנוזל האלקטרוני המדהימה שלו בנפח 1 מ"ל וסוללה מובנית חזקה של 350mAh, המבטיחה הפעלות ויפ ממושכות ללא הפרעות. מחסנית סליל הקרמיקה האיכותית שלה מספקת אדים נקיים וטעימים העומדים בקנה אחד בין רמות הספק שונות. הוא מהווה עדות לייצור אדים גבוה ואיכות אדים מעולה, מציבה סטנדרטים חדשים בקרב מתחריו, למרות גודלו הקומפקטי.
| מפרטים | |
| סוּג | חד פעמי נטענת |
| מֵמַד | 19.9*10*89.3 מ"מ |
| משקל נטו | 21.1g |
| קיבולת טנק | 1 מ"ל |
| חור הכנסה | 4*1.6 מ"מ (גודל חור מותאם אישית) |
| קיבולת סוללה | 350mAh |
| הִתנַגְדוּת | 1.3Ω |
| הַפעָלָה | שאיפה מופעל |
| חומר טנק | PCTG |
| סנטר פוסט | נירוסטה |
| חומר סליל | סליל קרמי |
| יציאת טעינה | סוג C USB |
| גימור מארז | צבע מט גומי (מגע רך)/ מדבקות |











שימוש בטכנולוגיה של ערוצי אוויר כפולים, מצויד בשני ערוצי aie נפרדים. כאשר תעלת האטום הראשית חסומה, התעלה הנפרדת המופעלת על ידי חיישן נשמרת ללא הפרעה כדי לאפשר לגוף החימום לנוזל את השמן המוקשה, ומונעת מהחיישן לפעול באופן עצמי בעת דליפת שמן. משפר את חווית העישון שלך, מספק הרבה עשן כשאתה שואף.
מוזמן ליצור קשר
ליסה
WhatsApp:86 17369498729
תגיות פופולריות: מכשיר מערכת europe pod system הכל ב-1 מ"ל סליל קרמי חד פעמי אידוי אידוי ל-1 מ"ל - מכשיר אידוי vape סין, ספק מפעל cbd vape, מכשיר מערכת סין europe pod system הכל באחד 1 מ"ל סליל קרמי חד פעמי מאדה אידוי עבור 1 מ"ל - מכשיר אידוי vape סין, ספק מפעל cbd vape ספקים, מפעל
אולי גם תרצה
יותר2024-יצרני אדים חד פעמיים, ספקים, סיטונאי ישיר במפעל
יותרלוגו מותאם אישית 2ml 3ml Empty Vape Box Mod
יותרארה"ב באיכות טובה אידים חד פעמיים לתא כפול ל-CBD THC...
יותרמותאם אישית הפופולרי ביותר 2ML ריק Delta 8 Hhc CBD V...
יותראספקת יצרן 2G נטענת ריקה חימום מוקדם CBD/THC/HHC הכל...
יותרסין הטעמים הטובים ביותר 2-ב-1 3 במכשיר אחד יצרן וספק...
שלח החקירה





